Bakım Paketleri

FORD BAKIM PAKETLERİ

Aracınıza yaptıracağınız periyodik bakım, küçük sorunların büyüyerek, yüksek maliyetli sorunlara dönüşmesini önler. Böylece garanti kapsamındaki haklarınızın yanı sıra aracınızın ikinci el değeri de korunmuş olur.
Kısacası, hem sizi hem de aracınızı korur!

Ford’un sunduğu bakım paketleri, aracın periyodik bakımlarını araç satış esnasında ya da sonrasında satın alabilirsiniz.

Ford Bayi

Ne zaman ve nereden satın alabilir, nerede kullanabilirim?

Bakım paketlerini isterseniz aracınızın satışı esnasında, isterseniz daha sonra servis anında dilediğiniz Ford yetkili bayiinden satın alabilir, satın almış olduğunuz periyodik bakımı dilediğiniz yetkili serviste uygulatabilirsiniz. Ford yetkili servis uzman hizmetini ve orijinal yedek parça satın aldığınızı bilerek, daha iyi hissedeceksiniz.

Ford Focus

Neden avantajlıyım?

Hayatta düşünecek yeterince şey var. Bir de aracınızın periyodik bakım masraflarını düşünmeyin. Önceden satın aldığınız bakım paketleri sayesinde, periyodik bakıma dair maliyetleri sonradan düşünmenize gerek yok.

Bakım paketinizi toplu ve önden satın alarak, ileriki senelerde olabilecek periyodik bakımın muhtemel fiyat artışlarından da etkilenmemiş olacaksınız. Kısacası kafanız rahat olacak!

Aracınızı satın alırken bakım paketlerini satın almayı tercih ederseniz, Her Şey Dahil Finans Paketi ile, bakım paketleri maliyetlerini de tıpkı FKasko, Ford Güvence ve Aksesuarda olduğu gibi aracınızın kredisine dahil edebilirsiniz.

Ford Kuga

Hangi modellerde satın alabilirim ve fiyatlar nedir?

Binek, Hafif ve Orta Ticari modellerimizde bakım paketlerini satın alabilirsiniz.

Detaylı model bilgilerine ve fiyatlara aşağıdaki linklerden ulaşabilirsiniz.


> Binek ve Ticari Araçlar bakım paketleri fiyatları için tıklayınız.