Ford Tourneo Courier

TİCARETTE SINIR TANIMAYANLARA, EN CAZİP FIRSATLAR FORD'DA!

Ford'da tüm ticari araçlar 3 yıl sınırsız km garantisiyle sunuluyor.

Türkiye'de ticari aracın tek karşılığı Ford.
Siz de bu aya özel kampanyalardan size göre olanı seçin,
Ağustos ayına Ford'la girin.

Her Şey Dahil Finans Paketi kapsamında 30.000 TL 12 Ay %0 faiz1 ile Ford yetkili satıcılarında.

Okul minibüsü yönetmeliğine uygun Ford Transit Okul Minibüsü de Her Şey Dahil Finans Paketi kapsamında Ford Ticari ailesi 36.000 TL 12 Ay %0 faiz2 ile Ford yetkili satıcılarında.

130.000 TL 12 Ay %0 Faiz
Ticari

30.000 TL 12 Ay %0 Faiz ticari araç satış kampanyası kapsamında 06 – 17 Ağustos 2018 tarihleri arasında belirtilen aylık %0 kampanya faizi, tüzel kişilerin ticari amaçlı Her Şey Dahil Finans Paketi kapsamında Fkasko veya Bakım Paketi ile araç alımlarının konu olduğu 30.000 TL tutarlı ve 12 ay vadeli FordFinans kredilerinde geçerlidir. Belirtilen faiz oranına karşılık gelen aylık taksit tutarı 2.500 TL'dir. Bu kredi tutarı,taksit tutarı ve vade için; bir kereye mahsus ve peşin olarak tahsil edilen 630 TL dosya masrafı ve vergiler dahil edildiğinde FordFinans kredisinin aylık toplam maliyet oranı %0,3340 ; yıllık toplam maliyet oranı %4,0083 olmaktadır. Ford Otosan kampanya ile ilgili değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Yasal garanti süresine ek olarak verilen 3 yıl boyunca sınırsız km üretici güvence süresi kampanya dahilinde satışı yapılan hafif ve orta ticari araçlar için uygulanacaktır. Kampanyadan yararlanan araçların periyodik bakım ve onarım işlemlerinin düzenli ve eksiksiz olarak müşterimiz tarafından yaptırılması gerekmektedir. Minimum bakım aralığı kullanıcı el kitabında belirtilen aralıktır. Sarf malzemeleri ve ömürlü parçalar kapsam dahilinde değildir. Araç için taahhüt edilen üretici güvence süresi Türkiye sınırları içerisinde satılan ve kullanılan araçlar için geçerlidir. Ford Otosan kampanya ile ilgili değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

236.000 TL 12 Ay %0 Faiz
Ticari

36.000 TL 12 Ay %0 Faiz ticari araç satış kampanyası kapsamında 06 – 17 Ağustos 2018 tarihleri arasında belirtilen aylık %0 kampanya faizi, tüzel kişilerin ticari amaçlı Her Şey Dahil Finans Paketi kapsamında Fkasko veya Bakım Paketi ile araç alımlarının konu olduğu 36.000 TL tutarlı ve 12 ay vadeli FordFinans kredilerinde geçerlidir. Belirtilen faiz oranına karşılık gelen aylık taksit tutarı 3.000 TL'dir. Bu kredi tutarı,taksit tutarı ve vade için; bir kereye mahsus ve peşin olarak tahsil edilen 630 TL dosya masrafı ve vergiler dahil edildiğinde FordFinans kredisinin aylık toplam maliyet oranı %0,2768 ; yıllık toplam maliyet oranı %3,3215 olmaktadır. Ford Otosan kampanya ile ilgili değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Yasal garanti süresine ek olarak verilen 3 yıl boyunca sınırsız km üretici güvence süresi kampanya dahilinde satışı yapılan hafif ve orta ticari araçlar için uygulanacaktır. Kampanyadan yararlanan araçların periyodik bakım ve onarım işlemlerinin düzenli ve eksiksiz olarak müşterimiz tarafından yaptırılması gerekmektedir. Minimum bakım aralığı kullanıcı el kitabında belirtilen aralıktır. Sarf malzemeleri ve ömürlü parçalar kapsam dahilinde değildir. Araç için taahhüt edilen üretici güvence süresi Türkiye sınırları içerisinde satılan ve kullanılan araçlar için geçerlidir. Ford Otosan kampanya ile ilgili değişiklik yapma hakkını saklı tutar.