Ford Güncel Kampanyalar

Ford’un en güncel otomobil, binek araç, ticari araç ve araba kampanyalarına göz atın. İndirim, kredi ve faiz avantajlarından yararlanın!

Benim aracım benim kurallarım!

Ford Fiesta’da MyKey ile kontrol daima sizde.
 
Anahtarınıza tanımlanabilen kişisel ayarlarıyla hız limiti ve ses seviyesini ayarlamak çocuk oyuncağı!
 
Üstelik şimdi Fiesta ve diğer tüm Ford modelleri 18.000 TL’ye 18 ay 0 faiz, Transit Connect ise 20.000 TL 20 ay 0 faiz fırsatıyla!
 
Detaylı bilgi için Ford Direkt Hattı 444 3673 (444 FORD)'u arayın.
 
 
Belirtilen aylık %0 kampanya faizi, gerçek kişilerin bireysel amaçlı araç alımlarının konu olduğu 18.000TL tutarlı ve 18 ay vadeli FordFinans kredilerinde geçerlidir. Belirtilen faiz oranına karşılık gelen aylık taksit tutarı 1.000TL'dir. Bu kredi tutarı,taksit tutarı ve vade için; bir kereye mahsus ve peşin olarak tahsil edilen 630TL dosya masrafı ve vergiler dahil edildiğinde FordFinans kredisinin aylık toplam maliyet oranı %0,46, yıllık toplam maliyet oranı %5,52 olmaktadır.
 
Belirtilen aylık %0 kampanya faizi, tüzel kişilerin ticari amaçlı araç alımlarının konu olduğu 18.000TL tutarlı ve 18 ay vadeli FordFinans kredilerinde geçerlidir. Belirtilen faiz oranına karşılık gelen aylık taksit tutarı 1.000TL'dir. Bu kredi tutarı,taksit tutarı ve vade için; bir kereye mahsus ve peşin olarak tahsil edilen 630TL dosya masrafı ve vergiler dahil edildiğinde FordFinans kredisinin aylık toplam maliyet oranı %0,40, yıllık toplam maliyet oranı %4,80 olmaktadır.
Ford Servis kampanyası

Ford'unuza değer veriyoruz!

4 yaş ve üzeri Ford'unuza serviste yaşının 4 katına varan indirim!

Ford'unuzun değeri zamanla azalmasın diye, 1999-2010 arası modellere periyodik bakım ve mekanik onarımda yaşının 4 katına varan indirim bizden hediye. Üstelik anlaşmalı kredi kartlarına taksit fırsatıyla.

Hemen bir Ford Yetkili Servisine gelin, uzman ve güvenilir servis hizmetinden faydalanın, Ford'unuza değer katın!

Detaylı bilgi için Ford Direkt Hattı 444 3673 (444 FORD)'u arayın.

 
Ford yetkili servislerinde yapılacak periyodik bakım, mekanik onarım, aksesaurlar, FordStil alımları ve mekanik işçiliklerde geçerlidir. Faturanın dip toplamından aracın yaşına göre (lastikler kampanyada geçerli değildir) indirim oranı uygulanır. Kampanya, satış tarihi 01.01.1999-31.12.2010 arasında olan Ford Binek ve Connect araçları kapsar. Ranger, Transit minibüs, pick-up Van kamyonet ve Cargo araçlar dahil değildir. (Lastikler kampanya indirimine dahil değildir. Başka kampanyalarla birliştirilemez ve Kaporta işlemlerinde geçerli değildir.) Kampanyada uygulanacak indirim oranı 2010 yılı satış tarihli araçlarda %16, 2009 yılı satış tarihli araçlarda %20, 1999 -2008 yılı arası satış tarihli araçlarda ise %24’tür. İndirim oranı max.%24’ü geçemez. Kampanya 31 Aralık 2014 tarihine kadar geçerlidir.
FordİkinciEl

2. El Araçta Garanti mi Arıyorsunuz?

Seçiminizi, ekspertizi yapılmış, garantili Ford İkinci El araçlar arasından yapın, içiniz rahat etsin! Üstelik 2.el araçlarda kullanacağınız Ford Finans kredilerinde çok cazip faiz oranları sizleri bekliyor!
 
Ford Cargo Servis Kampanyası

Kamyon dolusu indirim Ford Trucks Yetkili Servislerinde!

Ford Cargo aracınızı yetkili servise getirin, her gelişinizde harcama oranınıza göre % 30’a varan indirimler kazanın! Üstelik orijinal yedek parça kullanımıyla aracınız değerinden kaybetmesin.
 
Hemen bir Ford Trucks Yetkili Servisine gelin, hem harcadıkça kazanın hem de uzman ve güvenilir servis hizmetinden faydalanın.
 
Detaylı bilgi için Ford Direkt Hattı 444 3673 (444 FORD)'u arayın.
 
 
Ford Trucks yetkili servislerinde yapılacak periyodik bakım, mekanik onarım, yol yardım tipindeki işlerde geçerlidir. Orjinal parçalarda yapılan harcamalara göre indirim uygulanır. Kampanya, tüm Ford Cargo araçları kapsar. Ford Binek, Connect, Ranger, Transit minibüs, pick-up Van kamyonet araçlar dahil değildir. Başka kampanyalarla birleştirilemez ve boya kaporta işlemlerinde geçerli değildir. Kampanya 18 Mart 2014 ile 31 Aralık 2014 tarihleri arasında geçerlidir. Ford Otosan indirimi sadece araca takılan orjinal yedek parça ürünlerinde geçerli olacaktır. Ford Otosan, program süresince indirim oranlarını ve skalalarını değiştirme ve programı iptal etme hakkını saklı tutar.

Bu fırsat çok çekici!

Ford Cargo Çekiciler şimdi 24 ay, %0 faizli kredi avantajıyla...
 
Ford Cargo Çekiciler Nisan ayına özel 0 faizli kredi fırsatıyla sizi bekliyor. Hemen size en yakın Ford Trucks yetkili satıcısına gelin, bu fırsatı kaçırmayın.
 
Detaylı bilgi için Ford Direkt Hattı 444 3673 (444 FORD)'u arayın.
 
 
Kampanya model bazında değişiklik göstermekte olup, kampanya bilgisi ile kampanyaya dahil Banka ve finans kuruluşları için geçerli örnek ödeme tabloları ve kredi koşulları Ford Trucks Yetkili Satıcıları’ndan temin edilebilir. Euro bazlı krediler için geçerli 0 faiz kampanyasında, TL faiz desteği de mevcuttur. İlanda kullanılan araç görseli ile satılan araçlar arasında farklılıklar olabilir. Araçların standart ve opsiyonel özelliklerinde zaman zaman değişiklikler gündeme gelebilecektir. Açıklanan nedenle, bu ilanda kullanılan araç görseli bir taahhüt teşkil etmez.
Yükünüzü Hafifletiyoruz: 0 Faiz

Yükünüzü Hafifletiyoruz: 0 Faiz

Ford Cargo 8x2 yol ve hafif inşaat serisi Nisan ayında 110.000 TL,12 ay,0 faizli kredi imkanıyla.
 
En yakın Ford Trucks yetkili satıcısına gelin, bu fırsatı kaçırmayın!
 
Detaylı bilgi için Ford Direkt Hattı 444 3673 (444 FORD)'u arayın.
 
 
Kampanya 3232C/S ve 3238C/S yol kamyonu modelleri ile 3232CD/SD inşaat serisi modelleri için geçerlidir. Belirtilen aylık %0 kampanya faizi, tüzel kişilerin ticari amaçlı araç alımlarının konu olduğu 110.000TL tutarlı ve 12 ay vadeli FordFinans kredilerinde geçerlidir. Belirtilen faiz oranına karşılık gelen aylık taksit tutarı 9.167TL'dir. Bu kredi tutarı,taksit tutarı ve vade için; bir kereye mahsus ve peşin olarak tahsil edilen 1.155TL dosya masrafı ve vergiler dahil edildiğinde FordFinans kredisinin aylık toplam maliyet oranı %0,17, yıllık toplam maliyet oranı %2,04 olmaktadır.