Ford Güncel Kampanyalar

Ford’un en güncel otomobil, binek araç, ticari araç ve araba kampanyalarına göz atın. İndirim, kredi ve faiz avantajlarından yararlanın!

Teknolojisiyle konuşuyor, fırsatıyla konuşuluyor.

SYNC Sesli Mesaj Okuma teknolojisi, elleriniz direksiyondayken telefonunuza gelen mesajları size okuyor.

Üstelik temmuz ayı boyunca Fiesta ve diğer tüm Ford otomobiller 30.000 TL’ye 30 ay %0,65 faiz fırsatıyla sizi bekliyor.

Hemen bir Ford yetkili satıcısına gelin, fırsatları kaçırmayın!

Temmuz ayı binek araç satış kampanyası ilanı için tıklayın.

Belirtilen aylık %0,65 kampanya faizi, gerçek kişilerin bireysel amaçlı araç alımlarının konu olduğu 30.000TL tutarlı ve 30 ay vadeli FordFinans kredilerinde geçerlidir. Belirtilen faiz oranına karşılık gelen aylık taksit tutarı 1.125TL'dir. Bu kredi tutarı,taksit tutarı ve vade için; bir kereye mahsus ve peşin olarak tahsil edilen 630TL dosya masrafı ve vergiler dahil edildiğinde FordFinans kredisinin aylık toplam maliyet oranı %0,95, yıllık toplam maliyet oranı %11,40 olmaktadır.

*SYNC® teknolojisi Sony Müzik Sistemi ile birlikte sunulmaktadır.

Bahsi geçen otomobillerin ortalama yakıt tüketim değerleri 100 km’de 4.1L ile 7.7L arasında, CO2emisyon değerleri ise 107 g/km ile 187 g/km arasında değişmektedir. Belirtilen aylık %0,65 kampanya faizi, gerçek kişilerin bireysel amaçlı araç alımlarının konu olduğu 30.000 TL tutarlı ve 30 ay vadeli FordFinans kredilerinde geçerlidir. Belirtilen faiz oranına karşılık gelen aylık taksit tutarı 1.125 TL’dir. Bu kredi tutarı, taksit tutarı ve vade için; bir kereye mahsus ve peşin olarak tahsil edilen 630 TL dosya masrafı ve vergiler dahil edildiğinde FordFinans kredisinin aylık toplam maliyet oranı %0,95, yıllık toplam maliyet oranı %11,40 olmaktadır.

Ford Ticari araçlarda Temmuz ayı fırsatları!

Ticaretteki zorlukları sıfırlamak için hemen bir Ford yetkili satıcısına gelin, bu aya özel 30.000 TL’ye 24 ay %0 faiz imkanıyla ticaretin makam aracı Transit Custom ve Tourneo Custom’a kolayca sahip olun.

Ayrıca, Yeni Transit, Yeni Ford Transit Courier, Yeni Ford Tourneo Courier ve Ford Ranger 18.000 TL’ye 18 ay %0 faiz fırsatıyla, Ford Transit Connect ise 20.000 TL’ye 20 ay %0 faiz avantajıyla sizleri bekliyor.

Hemen bir Ford yetkili satıcısına gelin, Ford ticari araç modellerinde temmuz ayına özel fırsatlardan yararlanın.

Yeni nesil Ford ticari araçları keşfedin.

Ticari satış kampanyası ilanı için tıklayın.

Belirtilen aylık %0 kampanya faizi, tüzel kişilerin ticari amaçlı araç alımlarının konu olduğu 30.000TL tutarlı ve 24 ay vadeli FordFinans kredilerinde geçerlidir. Belirtilen faiz oranına karşılık gelen aylık taksit tutarı 1.250TL'dir. Bu kredi tutarı,taksit tutarı ve vade için; bir kereye mahsus ve peşin olarak tahsil edilen 630TL dosya masrafı ve vergiler dahil edildiğinde FordFinans kredisinin aylık toplam maliyet oranı %0,18, yıllık toplam maliyet oranı %2,16 olmaktadır.

Belirtilen aylık %0 kampanya faizi, tüzel kişilerin ticari amaçlı araç alımlarının konu olduğu 30.000TL tutarlı ve 24 ay vadeli FordFinans kredilerinde geçerlidir. Belirtilen faiz oranına karşılık gelen aylık taksit tutarı 1.250TL'dir. Bu kredi tutarı,taksit tutarı ve vade için; bir kereye mahsus ve peşin olarak tahsil edilen 630TL dosya masrafı ve vergiler dahil edildiğinde FordFinans kredisinin aylık toplam maliyet oranı %0,18, yıllık toplam maliyet oranı %2,16 olmaktadır.

Belirtilen özellikler Kombi/Kombi Van Deluxe modellerinde standart olarak sunulmaktadır.

Ford Servis’te usta işi fiks menüler, ekonomik fiyatlar...

4 yaş ve üzeri otomobillerinize ve ticari araçlarınıza özel cazip fırsatlar Ford Eko Servis menüsünde!

2004-2008 model Ford Fiesta & Fusion, 2005-2011 model Focus & C-MAX sadece 199 TL,

2001-2006 model Ford Transit 219 TL, 2003-2011 model Transit Connect sadece 249 TL,

2006-2011 model Ford Transit araçlar ise 299 TL’den başlayan fiyatlarla Ford Eko Servis menüsünden faydalanabilirsiniz.

Uzman ellerden servis-onarım hizmeti, orijinal yedek parça güvencesi, Eko Servis menüsüne özel sabit fiyat avantajı ve 25 nokta kontrolü Ford yetkili servislerinde sizi bekliyor. Acele edin, bu fırsatı kaçırmayın! Kampanyanın kapsadığı hizmetler:

  • Motor yağı
  • Yağ filtresi
  • Hava filtresi
  • Karter tapa
  • İşçilik

Otomobil servis ilanı için tıklayın.

Ticari araç servis ilanı için tıklayın.

Servis randevusu almak için tıklayınız.

Eko Servis menüleri araç satış tarihine göre 4 yaş ve üstü araçları kapsar. Eko Servis menü faydası alabilecek araçlar model yıl, motor ve yakıt tipine göre Ford Otosan tarafından belirlenerek sisteme tanımlanmıştır. Eko Servis menüsü tanımlı olan araçları kapsamakta olup, sisteme tanımlı olmayan araçlarda Eko Servis menü fiyatı geçerli değildir. Eko Servis menüsü ile birlikte aracınızın 25 noktasında kontroller sağlanacak ve tanımlı olan fiyat sabit olup başka kampanya ve indirimler ile birlikte kullanılamaz. Eko Servis menüleri Ford Otosan tarafından düzenlenmiş olup Ford Otosan ve Ford yetkili servislerimiz ile ortaklaşa uygulanmaktadır. Motor yağı, yağ filtresi, hava filtresi, karter tapa ve işçiliği kapsamaktadır ve menü dışında talep edilen yedek parçalar ve işçilikler ayrıca faturaya eklenerek mevcut fiyatlarından fatura edilebilecektir. Eko Servis menüleri 31 Aralık 2014 tarihine kadar uygulanmakta ve katılan Ford yetkili servislerinde geçerlidir. Eko Servis periyodik bakım değildir. Standart garanti ve Ford Güvence kapsamındaki araçlar Eko Servis menüsünden faydalanamaz. Transit araçlarda Eko Servis menü fiyatları aracın motor tipine göre değişkenlik göstermektedir. KDV dahildir.

Keyfinizi katlayacak Ford Servis fırsatı!

Keyfinizi katlayacak Ford Servis fırsatı!

Ford Servis’te otomobil ve ticari araçlarda kat kat indirim fırsatı sizleri bekliyor!

Detaylı bilgi için tıklayın.

 

Ford Ticari Ailesi, ailenize hediye taşıyor!

Ford Ticari Ailesi ile benzersiz bir deneyim yaşayarak 6 – 30 Haziran tarihleri arasındaki araç alımlarında; babaya isminin yazılı olduğu takımının futbol forması, çocuğa 1 adet bisiklet ve anneye Arçelik’ten 200TL değerinde hediye çekinin hediye edildiği kampanyamız sona ermiştir. İlginize teşekkür ederiz!

Asil ve yedek talihlilerin listesini görmek için tıklayınız.

Geldi 11 Ayın Sultanı, İşte Ford Trucks Fırsatı!

Geldi 11 Ayın Sultanı, İşte Ford Trucks Fırsatı!

Ford Trucks gücü Ramazan'da da sizinle! Gücünüze güç katacak Ford Cargo 3236M Mikser, Ramazan'a özel cazip kredi fırsatıyla sizi bekliyor!

Hemen Ford Trucks yetkili satıcısına gelin, Ford Cargo 3236M'ye 120.000 TL'ye 12 ay %0 faiz fırsatıyla sahip olun.

Belirtilen aylık %0 kampanya faizi, tüzel kişilerin ticari amaçlı alımlarının konu olduğu 120.000 TL tutarlı ve 12 ay vadeli FordFinans kredilerinde geçerlidir. Belirtilen faiz oranına karşılık gelen aylık taksit tutarı 10.000 TL'dir. Bu kredi tutarı, taksit tutarı ve vade için; bir kereye mahsus ve peşin olarak tahsil edilen 1.380 TL dosya masrafı ve vergiler dahil edildiğinde FordFinans kredisinin aylık toplam maliyet oranı %0,19, yıllık toplam maliyet oranı %2,28 olmaktadır.

Ramazan’da Ford Cargo’nuzun ADR’si bizden!

Ramazan’da Ford Cargo’nuzun ADR’si bizden!

Ford Cargo 1846T çekici ve 8x2 yol kamyonu modellerinde kaçırılmayacak fırsat! Temmuz ayı içerisinde ADR opsiyonuna ücretsiz sahip olmak için acele edin!

Hemen bir Ford Trucks yetkili satıcısına gelin, bu fırsatı kaçırmayın.

Temmuz ayı için geçerli olan kampanyada, indirim oranı model bazında değişiklik göstermekte olup, 1846T Çekici modeli ile 3232S, 3238S ve 3238C model 8x2 serisi araçlar için uygulanmaktadır. Belirtilen ADR kampanyası kapsamında 1846T model araçlarda ADR opsiyonu ücretsiz olarak verilmektedir. 3232S, 3238S ve 3238C model araçlarda ise ADR opsiyonunda vergiler dahil 10.000 TL indirim verilmektedir. Detaylı bilgi için en yakın Ford trucks yetkili satıcısı ile irtibata geçilebilir.

FordİkinciEl

2. El Araçta Garanti mi Arıyorsunuz?

Seçiminizi, ekspertizi yapılmış, garantili Ford İkinci El araçlar arasından yapın, içiniz rahat etsin! Üstelik 2.el araçlarda kullanacağınız Ford Finans kredilerinde çok cazip faiz oranları sizleri bekliyor!
 
Ford Cargo Servis Kampanyası

Kamyon dolusu indirim Ford Trucks Yetkili Servislerinde!

Ford Cargo aracınızı yetkili servise getirin, her gelişinizde harcama oranınıza göre % 30’a varan indirimler kazanın! Üstelik orijinal yedek parça kullanımıyla aracınız değerinden kaybetmesin.
 
Hemen bir Ford Trucks Yetkili Servisine gelin, hem harcadıkça kazanın hem de uzman ve güvenilir servis hizmetinden faydalanın.
 
Detaylı bilgi için Ford Direkt Hattı 444 3673 (444 FORD)'u arayın.
 
 
Ford Trucks yetkili servislerinde yapılacak periyodik bakım, mekanik onarım, yol yardım tipindeki işlerde geçerlidir. Orjinal parçalarda yapılan harcamalara göre indirim uygulanır. Kampanya, tüm Ford Cargo araçları kapsar. Ford Binek, Connect, Ranger, Transit minibüs, pick-up Van kamyonet araçlar dahil değildir. Başka kampanyalarla birleştirilemez ve boya kaporta işlemlerinde geçerli değildir. Kampanya 18 Mart 2014 ile 31 Aralık 2014 tarihleri arasında geçerlidir. Ford Otosan indirimi sadece araca takılan orjinal yedek parça ürünlerinde geçerli olacaktır. Ford Otosan, program süresince indirim oranlarını ve skalalarını değiştirme ve programı iptal etme hakkını saklı tutar.

Boya Kaporta'da %18 İndirim

Ford Cargo araçlarda, Boya Kaporta’da %18 indirim sizleri bekliyor!


Siz de Ford Cargo’nuzu 5 Mayıs-31 Temmuz 2014 tarihleri arasında yetkili servislere getirin, Boya Kaporta işlemlerinde %18 indirimden yararlanın. Üstelik orijinal yedek parça kullanımıyla aracınız değerini kaybetmesin. Aracınızı yetkili servislere teslim edin, içiniz rahat etsin.


Detaylar Ford Trucks yetkili servislerinde...


Ford Trucks yetkili servislerinde yapılacak boya kaporta işlemlerinde geçerlidir. Orjinal parçalarda yapılan harcamalara indirim uygulanır. Kampanya, tüm Ford Cargo araçları kapsar. Ford Binek, Connect, Ranger, Transit minibüs, pick-up Van kamyonet araçlar dahil değildir. Başka kampanyalarla birliştirilemez ve periyodik bakım, mekanik onarım, yol yardım işlemlerinde geçerli değildir. Kampanya 05 Mayıs 2014 ile 31 Temmuz 2014 tarihleri arasında geçerlidir. Ford Otosan indirimi sadece araca takılan orjinal yedek parça ürünlerinde geçerli olacaktır. Ford Otosan, program süresince indirim oranlarını değiştirme ve programı iptal etme hakkını saklı tutar.