Ford Güncel Kampanyalar

Ford’un en güncel otomobil, binek araç, ticari araç ve araba kampanyalarına göz atın. İndirim, kredi ve faiz avantajlarından yararlanın!

Binek Kampanyaları

Ford Binek araçlarda ağustos ayı fırsatları!

Ford Binek araçlarda ağustos ayı fırsatları!

Teknolojide en iyi hamle...

 

Yeni Ford Mondeo**, teknolojisiyle geride, fiyatıyla gölgede bırakıyor. Yeni Ford Mondeo Titanium***'un yepyeni teknolojileriyle 40.000 TL****, 20 ay vade ve %0,66 faizle tanışabilirsiniz.

Ayrıca diğer Ford binek araç modellerine de 30.000 TL****, 20 ay vade ve %0,69 faizle sahip olabilirsiniz.*

 

Acele edin, hemen bir Ford yetkili servisine uğrayın!

 

 

* Tüm binek modeller için belirtilen aylık %0,69 kampanya faizi, gerçek kişilerin bireysel amaçlı araç alımlarının konu olduğu 30.000 TL tutarlı ve 20 ay vadeli FordFinans kredilerinde geçerlidir. Belirtilen faiz oranına karşılık gelen aylık taksit tutarı 1.634 TL'dir. Bu kredi tutarı, taksit tutarı ve vade için; bir kereye mahsus ve peşin olarak tahsil edilen 157,50 TL dosya masrafı ve vergiler dahil edildiğinde FordFinans kredisinin aylık toplam maliyet oranı %0,89; yıllık toplam maliyet oranı %10,68 olmaktadır.

** Yeni Mondeo Titanium için belirtilen aylık %0,66 kampanya faizi, gerçek kişilerin bireysel amaçlı araç alımlarının konu olduğu 40.000 TL tutarlı ve 20 ay vadeli FordFinans kredilerinde geçerlidir. Belirtilen faiz oranına karşılık gelen aylık taksit tutarı 2.170 TL'dir. Bu kredi tutarı, taksit tutarı ve vade için; bir kereye mahsus ve peşin olarak tahsil edilen 210 TL dosya masrafı ve vergiler dahil edildiğinde FordFinans kredisinin aylık toplam maliyet oranı %0,85; yıllık toplam maliyet oranı %10,20 olmaktadır.

*** Yeni Mondeo Style araçlarda kredi kampanyası bulunmamaktadır.

**** Belirtilen fiyatlar kampanyaya dahil olan yetkili bayilerdeki azami kampanyalı fiyatlardır. Bayiler, kendi takdir hakları çerçevesinde ilave indirim uygulayabilirler.

FKasko ile Ford Güvence Hediye!

 

Ağustos ayında Yeni Ford Focus veya Ford Fiesta alan ve aracını FKasko yaptıran müşterilerimiz Ford Güvence’yi hediye kazanıyor.

 

Ağustos ayında 0 km Yeni Ford Focus veya Ford Fiesta araç satın alan ve kasko poliçesi olarak FKasko tercih eden (FKasko Allianz veya Axa) müşterilerimize 1 yıl / 0 km Ford Güvence paketi hediye ediyoruz.

Standart garantisi 3 yıl / 100.000 km olan mevcut garanti süresine ek olarak 12 ay Müşteri Katkılı Ford Güvence hediye ederek, toplamda 4 yıl / 100.000 km boyunca içinizin rahat etmesini ve aracınızın değerinin de yükselmesini amaçlıyoruz.

Ford markasını ve FKasko poliçesini tercih ettiğiniz için teşekkür eder, aracınızı güzel günlerde gönül rahatlığıyla kullanmanızı dileriz.

 

 

 

 

 

 

Müşteri Katkılı Ford Güvence, kullanım hataları, kaza ya da diğer harici etkenlerden kaynaklananlar hariç olmak üzere, aracın mekanik ya da elektronik sistemlerinde ortaya çıkan arızaların, Ford Yetkili Servisleri tarafından arıza bedelinin %80’inin ücretsiz olarak giderilmesine imkan sağlar. Bu dönemde, yolda yaşanabilecek arıza durumlarında, arızanın Müşteri Katkılı Ford Güvence kapsamında değerlendirilen bir arıza olması halinde, Euro Servis Yol Yardım hizmetlerinden istifade edilebilecektir. Arızanın Müşteri Katkılı Ford Güvence kapsamında olmadığı durumlarda Euro Servis Yol Yardım Hizmeti bedeli müşteriye ait olacaktır.

Ticari Kampanyaları

Ford Ticari araçlarda eylül ayı fırsatları!

Ford Ticari araçlarda eylül ayı fırsatları!

Tüm Ford ticari araçlar %0 faiz fırsatıyla Ford yetkili satıcılarında sizleri bekliyor. 

Acele edin, bu fırsatı kaçırmayın! 

 
 

ModelKredi Fırsatı
Tourneo Courier - Journey (Binek) *30.000TL / 20 ay / %0,69 faiz
Transit Custom & Tourneo Custom **24.000TL / 24 ay / %0 faiz
Transit / Ranger  ***20.000TL / 20 ay / %0 faiz
Transit Courier / Tourneo Courier ****20.000TL / 20 ay / %0 faiz
Transit ***20.000TL / 20 ay / %0 faiz
Transit Connect / Tourneo Connect *****24.000 TL / 24 ay / %0 faiz

 
 
 
 
 
 
 


 

 

 

 

 

 

 

* Tüm binek modeller için belirtilen aylık %0,69 kampanya faizi, gerçek kişilerin bireysel amaçlı araç alımlarının konu olduğu 30.000 TL tutarlı ve 20 ay vadeli FordFinans kredilerinde geçerlidir. Belirtilen faiz oranına karşılık gelen aylık taksit tutarı 1.634 TL'dir. Bu kredi tutarı, taksit tutarı ve vade için; bir kereye mahsus ve peşin olarak tahsil edilen 157,50 TL dosya masrafı ve vergiler dahil edildiğinde FordFinans kredisinin aylık toplam maliyet oranı %0,89; yıllık toplam maliyet oranı %10,68 olmaktadır.

** Transit Custom & Tourneo Custom için belirtilen aylık %0 kampanya faizi, tüzel kişilerin ticari amaçlı araç alımlarının konu olduğu 30.000 TL tutarlı ve 24 ay vadeli FordFinans kredilerinde geçerlidir. Belirtilen faiz oranına karşılık gelen aylık taksit tutarı 1.250 TL'dir. Bu kredi tutarı, taksit tutarı ve vade için; bir kereye mahsus ve peşin olarak tahsil edilen 630 TL dosya masrafı ve vergiler dahil edildiğinde FordFinans kredisinin aylık toplam maliyet oranı %0,18; yıllık toplam maliyet oranı %2,16 olmaktadır.

*** Transit, Ranger için belirtilen aylık %0 kampanya faizi, tüzel kişilerin ticari amaçlı araç alımlarının konu olduğu 20.000 TL tutarlı ve 20 ay vadeli FordFinans kredilerinde geçerlidir. Belirtilen faiz oranına karşılık gelen aylık taksit tutarı 1.000 TL'dir. Bu kredi tutarı, taksit tutarı ve vade için; bir kereye mahsus ve peşin olarak tahsil edilen 630 TL dosya masrafı ve vergiler dahil edildiğinde FordFinans kredisinin aylık toplam maliyet oranı %0,32; yıllık toplam maliyet oranı %3,84 olmaktadır.

**** Belirtilen aylık %0 kampanya faizi, tüzel kişilerin ticari amaçlı araç alımlarının konu olduğu 20.000 TL tutarlı ve 20 ay vadeli FordFinans kredilerinde geçerlidir. Belirtilen faiz oranına karşılık gelen aylık taksit tutarı 1.000TL'dir. Bu kredi tutarı, taksit tutarı ve vade için; bir kereye mahsus ve peşin olarak tahsil edilen 630 TL dosya masrafı ve vergiler dahil edildiğinde FordFinans kredisinin aylık toplam maliyet oranı %0,32; yıllık toplam maliyet oranı %3,84 olmaktadır.

***** Belirtilen aylık %0 kampanya faizi, tüzel kişilerin ticari amaçlı araç alımlarının konu olduğu 24.000 TL tutarlı ve 24 ay vadeli FordFinans kredilerinde geçerlidir. Belirtilen faiz oranına karşılık gelen aylık taksit tutarı 1.000 TL'dir. Bu kredi tutarı, taksit tutarı ve vade için; bir kereye mahsus ve peşin olarak tahsil edilen 630 TL dosya masrafı ve vergiler dahil edildiğinde FordFinans kredisinin aylık toplam maliyet oranı %0,22; yıllık toplam maliyet oranı %2,64 olmaktadır.

****** Belirtilen fiyatlar kampanyaya dahil olan yetkili bayilerdeki azami kampanyalı fiyatlardır. Bayiler,  kendi takdir hakları çerçevesinde ilave indirim uygulayabilirler.

Yarım asrın tecrübesi, yarının teknolojisi...

Yarım asrın tecrübesi, yarının teknolojisi...

Yarım asrın tecrübesi yarının teknolojisi.

 

 

Şimdi bir Ford Ticari araç almanın tam zamanı. Yüksek hacmi, üstün yakıt ekonomisiyle Yeni Ford Transit Van... Eşsiz konforu ve güvenliğiyle Yeni Ford Transit Minibüs... Dünyanın yükünü taşıyacak Yeni Ford Transit Kamyonet... 55 yıllık tecrübeyle Ford Otosan Gölcük Fabrikası'nda üretilmiş, geleceğin teknolojileriyle donatılmış Yeni Ford Transit Ailesi emrinizde. Şimdi efsane olma sırası sizde.

Siz de Yeni Transit’in direksiyonuna geçin, 20.000 TL'ye, 20 ay ve %0 faiz fırsatıyla ticarette öne geçin.

 

> Üstün Yakıt Ekonomisi
> Ford SYNC® Sesli Mesaj Okuma
> Adaptif Hız Kontrol Sistemi
> Şerit Takip Sistemi
> Isıtmalı Ön Cam
> Geri Görüş Kamerası

 

* Yeni Transit için belirtilen aylık %0 kampanya faizi, tüzel kişilerin ticari amaçlı araç alımlarının konu olduğu 20.000 TL tutarlı ve 20 ay vadeli FordFinans kredilerinde geçerlidir. Belirtilen faiz oranına karşılık gelen aylık taksit tutarı 1.000 TL'dir. Bu kredi tutarı,taksit tutarı ve vade için; bir kereye mahsus ve peşin olarak tahsil edilen 630 TL dosya masrafı ve vergiler dahil edildiğinde FordFinans kredisinin aylık toplam maliyet oranı %0,32; yıllık toplam maliyet oranı %3,84 olmaktadır.

** Belirtilen fiyatlar kampanyaya dahil olan yetkili bayilerdeki azami kampanyalı fiyatlardır. Bayiler, kendi takdir hakları çerçevesinde ilave indirim uygulayabilirler.

Ford Tourneo Connect

Takas desteği bizden, yenilenmek sizden!

Ford Tourneo Connect, hem işiniz hem aileniz için benzersiz bir konfor sunarken teknolojik özellikleriyle de fark yaratıyor. SYNC Türkçe Sesli Kontrol Sistemi ile hayatınızı kolaylaştıran Ford Tourneo Connect, Geri Görüş Kamerası ve Aktif Şehir İçi Güvenlik Sistemi ile bütün yolculuklarınızı güvenli hale getiriyor. Panoramik Cam Tavan ve Çift Bölgeli İklim Kontrollü Otomatik Klima ile de konforu ayağınıza getiriyor.

Dayanıklı, pratik, güvenilir Ford Transit Connect de işinizi kolaylaştırmak için tasarlandı. Daha geniş iç hacim ve üstün yakıt ekonomisi ile Ford Transit Connect Van modelleri ihtiyaçlarınıza hizmet etmek için geliyor.

Benzersiz özellikleriyle Ford Tourneo Connect Kombi ve Ford Transit Connect Van modelleri, aracını yenilemek isteyen Connect sahiplerine özel 1.000 TL takas desteği* ile sizleri bekliyor.

 

 

 

* Kampanyamız 7 Ağustos – 31 Ekim tarihleri arasında geçerli olup, diğer kişiye özel indirimlerle birleştirilemez.

 

Servis Kampanyaları

Eko Servis Kampanyası

Ford Servis'te usta işi fiks menüler, ekonomik fiyatlar...

4 yaş ve üzeri otomobillerinize, ticari ve ağır ticari araçlarınıza özel cazip fırsatlar Ford EkoServis menüsünde!

Binek*


Uzman ellerden servis-onarım hizmeti, orijinal yedek parça güvencesi, EkoServis menüsüne özel sabit fiyat avantajı ve 25 nokta kontrolü Ford yetkili servislerinde sizi bekliyor. Acele edin, bu fırsatı kaçırmayın! Kampanyanın kapsadığı hizmetler:

  • Motor yağı
  • Yağ filtresi
  • Hava filtresi
  • Karter tapa
  • İşçilik

2004-2008 model Ford Fiesta & Fusion 249 TL, 2005-2011 model Focus & C-MAX sadece 259 TL.

 

Ticari**


Uzman ellerden servis-onarım hizmeti, orijinal yedek parça güvencesi, EkoServis menüsüne özel sabit fiyat avantajı ve 25 nokta kontrolü Ford yetkili servislerinde sizi bekliyor. Acele edin, bu fırsatı kaçırmayın! Kampanyanın kapsadığı hizmetler:

  • Motor yağı
  • Yağ filtresi
  • Hava filtresi
  • İşçilik

2001-2006 model Ford Transit 239 TL, 2003-2011 model Transit Connect sadece 299 TL.

2006-2011 model Ford Transit araçlar 399 TL’den başlayan fiyatlarla.

 

 

Servis randevusu almak için tıklayınız.

 

 

* EkoServis menüleri araç satış tarihine göre 4 yaş ve üstü araçları kapsar. EkoServis menü faydası alabilecek araçlar model yılı, motor ve yakıt tipine göre Ford Otosan tarafından belirlenerek sisteme tanımlanmıştır. EkoServis menüsü tanımlı olan araçları kapsamakta olup, sisteme tanımlı olmayan araçlarda EkoServis menü fiyatı geçerli değildir. EkoServis menüsü ile birlikte aracınızın 25 noktasında kontroller sağlanacak ve tanımlı olan fiyat sabit olup başka kampanya ve indirimler ile birlikte kullanılamaz. EkoServis menüleri Ford Otosan tarafından düzenlenmiş olup Ford Otosan ve Ford yetkili servislerimiz ile ortaklaşa uygulanmaktadır. Motor yağı, yağ filtresi, hava filtresi, karter tapa ve işçiliği kapsamaktadır ve menü dışında talep edilen yedek parçalar ve işçilikler ayrıca faturaya eklenerek mevcut fiyatlarından fatura edilebilecektir. EkoServis menüleri 31 Aralık 2015 tarihine kadar uygulanmakta ve katılan Ford yetkili servislerinde geçerlidir. EkoServis periyodik bakım değildir. Standart garanti ve Ford Güvence kapsamındaki araçlar EkoServis menüsünden faydalanamaz.

** Transit araçlarda EkoServis menü fiyatları aracın motor tipine göre değişkenlik göstermektedir. KDV dahildir.

*** Belirtilen fiyatlar kampanyaya dahil olan yetkili servislerdeki azami kampanyalı fiyatlardır, servisler kendi takdir hakları çerçevesinde ilave indirim uygulayabilirler.

Keyfinizi katlayacak Ford Servis fırsatı!

Şimdi ve yıl sonuna kadar ruhsat sahibi şirket olan tüzel müşterilerimizinin Ford’u hep yeni kalsın diye 2011 ve öncesi modellerde, periyodik bakım ve mekanik onarımda, otomobil ve Transit, Transit Connect araçlarda indirim bizden hediye. Üstelik anlaşmalı kredi kartlarına taksit fırsatıyla.

Siz de Ford Servis’e gelin, bu benzersiz indirimi kaçırmayın!

İşte kampanya detayları;

 

Otomobil ve Ticari Araçlarda*

• 2009 yılı ve öncesi alınanlara : %25 indirim!

• 2010 yılında alınanlara : %20 indirim!

• 2011 yılında alınanlara : %15 indirim!

Servis randevusu almak için tıklayın.

Detaylı bilgi için Ford Direkt Hattı 444 3673 (444 FORD)’u arayın.

Kampanya, Ford yetkili servislerinde yapılacak periyodik bakım, mekanik onarım, aksesuvarlar, FordStil alımları ve mekanik işçiliklerde geçerlidir. Faturanın dip toplamından aracın yaşına göre indirim oranı uygulanır. Kampanya, satış tarihi 31.12.2011 öncesinde olan Ford binek ve ticari araçları kapsar. (Lastikler kampanya indirimine dahil değildir. Başka kampanyalarla birleştirilemez ve kaporta işlemlerinde geçerli değildir.)

Otomobil ve ticari araçlarda uygulanacak indirim oranı 2011 yılı satış tarihli araçlarda %15, 2010 yılı satış tarihli araçlarda %20, 2009 yılı ve öncesi satış tarihli araçlarda ise %25’tir. İndirim oranı max. %25’i geçemez. Kampanya 31 Aralık 2015 tarihine kadar, katılan yetkili servislerde geçerlidir.

* Ticari araçlarda uygulanacak kampanya, satış tarihi 2011 yılı öncesi olan Ford Transit Connect ve Transit araçları kapsar. Ranger ve Cargo araçlar dahil değildir. Kampanyamız tüm şirket ve tüzel kişiler için geçerlidir.

** Belirtilen fiyatlar kampanyaya dahil olan yetkili servislerdeki azami kampanyalı fiyatlardır, servisler kendi takdir hakları çerçevesinde ilave indirim uygulayabilirler.

FordİkinciEl

2. El Araçta Garanti mi Arıyorsunuz?

Seçiminizi, ekspertizi yapılmış, garantili Ford İkinci El araçlar arasından yapın, içiniz rahat etsin! Üstelik 2.el araçlarda kullanacağınız Ford Finans kredilerinde çok cazip faiz oranları sizleri bekliyor!