Ford Güncel Kampanyalar

Ford’un en güncel otomobil, binek araç, ticari araç ve araba kampanyalarına göz atın. İndirim, kredi ve faiz avantajlarından yararlanın!
Ford Focus Ağustos Kampanyası

Ford Binek araçlarda ağustos ayı fırsatları!

İleri teknolojileriyle Ford Focus şimdi 30.000 TL’ye 30 ay %0,65 faiz fırsatıyla Ford yetkili satıcılarında sizleri bekliyor. Akıllı bagaj teknolojisiyle Ford Kuga ise 30.000TL'ye 30 ay %0,65 faiz fırsatı ve peşin ve ya kredili alımlarda 7.000 TL'ye varan indirimlerle Ford yetkili satıcılarında! Diğer tüm Ford otomobillerine de ağustos ayına özel fırsatlarla sahip olabilirsiniz.

Hemen bir Ford yetkili satıcısına gelin, Ford binek araçlara özel fırsatları kaçırmayın.

Belirtilen aylık %0,65 kampanya faizi, gerçek kişilerin bireysel amaçlı araç alımlarının konu olduğu 30.000TL tutarlı ve 30 ay vadeli FordFinans kredilerinde geçerlidir. Belirtilen faiz oranına karşılık gelen aylık taksit tutarı 1.125TL'dir. Bu kredi tutarı,taksit tutarı ve vade için; bir kereye mahsus ve peşin olarak tahsil edilen 630TL dosya masrafı ve vergiler dahil edildiğinde FordFinans kredisinin aylık toplam maliyet oranı %0,95, yıllık toplam maliyet oranı %11,40 olmaktadır.

Bahsi geçen otomobillerin ortalama yakıt tüketim değerleri 100 km’de 4.1L ile 7.7L arasında, CO2emisyon değerleri ise 107 g/km ile 187 g/km arasında değişmektedir. Belirtilen aylık %0,65 kampanya faizi, gerçek kişilerin bireysel amaçlı araç alımlarının konu olduğu 30.000 TL tutarlı ve 30 ay vadeli FordFinans kredilerinde geçerlidir. Belirtilen faiz oranına karşılık gelen aylık taksit tutarı 1.125 TL’dir. Bu kredi tutarı, taksit tutarı ve vade için; bir kereye mahsus ve peşin olarak tahsil edilen 630 TL dosya masrafı ve vergiler dahil edildiğinde FordFinans kredisinin aylık toplam maliyet oranı %0,95, yıllık toplam maliyet oranı %11,40 olmaktadır.

Ford Ticari araçlarda ağustos ayı fırsatları!

Ticaretteki zorlukları sıfırlamak için hemen bir Ford yetkili satıcısına gelin, bu aya özel 30.000 TL’ye 24 ay %0 faiz imkanıyla ticaretin makam aracı Transit Custom ve Tourneo Custom’a kolayca sahip olun.

Ayrıca, Yeni Transit, Yeni Ford Transit Courier, Yeni Ford Tourneo Courier ve Ford Ranger 18.000 TL’ye 18 ay %0 faiz fırsatıyla, Ford Transit Connect ise 18.000 TL’ye 18 ay %0 faiz avantajıyla sizleri bekliyor.

Hemen bir Ford yetkili satıcısına gelin, Ford ticari araç modellerinde ağustos ayına özel fırsatlardan yararlanın.

Yeni nesil Ford ticari araçları keşfedin.

Belirtilen aylık %0 kampanya faizi, tüzel kişilerin ticari amaçlı araç alımlarının konu olduğu 30.000TL tutarlı ve 24 ay vadeli FordFinans kredilerinde geçerlidir. Belirtilen faiz oranına karşılık gelen aylık taksit tutarı 1.250TL'dir. Bu kredi tutarı,taksit tutarı ve vade için; bir kereye mahsus ve peşin olarak tahsil edilen 630TL dosya masrafı ve vergiler dahil edildiğinde FordFinans kredisinin aylık toplam maliyet oranı %0,18, yıllık toplam maliyet oranı %2,16 olmaktadır.

Belirtilen aylık %0 kampanya faizi, tüzel kişilerin ticari amaçlı araç alımlarının konu olduğu 30.000TL tutarlı ve 24 ay vadeli FordFinans kredilerinde geçerlidir. Belirtilen faiz oranına karşılık gelen aylık taksit tutarı 1.250TL'dir. Bu kredi tutarı,taksit tutarı ve vade için; bir kereye mahsus ve peşin olarak tahsil edilen 630TL dosya masrafı ve vergiler dahil edildiğinde FordFinans kredisinin aylık toplam maliyet oranı %0,18, yıllık toplam maliyet oranı %2,16 olmaktadır.

Belirtilen özellikler Kombi/Kombi Van Deluxe modellerinde standart olarak sunulmaktadır.

Hayalinizdeki Ford'u oluşturun, indiriminizi kazanın!

C-MAX ve B-MAX aracınızı oluşturun; size özel indirim kazanın!

Hayalinizdeki Ford’a açılan kapı ford.com.tr artık çok daha şık, çok daha kullanışlı! Yenilenen web sitemizi, yepyeni bir kampanyayla kutlamaya ne dersiniz?

Sitemizin en eğlenceli ve interaktif bölümü olan “Ford’unuzu Oluşturun”; C-MAX ve B-MAX araçlarını oluşturan ziyaretçilerimize sürpriz indirimler sunuyor.

Siz de aracınızı oluşturun, size en uygun araç kombinasyonunu yaratın; C-MAX ve B-MAX araç alımlarında indirim kazanın.

C-MAX ve B-MAX aracınızı oluşturmak için tıklayın.

*5 Ağustos - 31 Ağustos tarihleri arasında geçerli olan kampanyamızda bahsi geçen indirim tavsiye edilen anahtar teslim fiyatı üzerinden yapılmaktadır ve diğer kişiye özel indirimlerle birleştirilemez, araç ruhsatının form dolduran kişiye düzenlenmesi gerekmektedir.

Eko Servis Kampanyası

Ford Servis’te usta işi fiks menüler, ekonomik fiyatlar...

4 yaş ve üzeri otomobillerinize ve ticari araçlarınıza özel cazip fırsatlar Ford Eko Servis menüsünde!

2004-2008 model Ford Fiesta & Fusion, 2005-2011 model Focus & C-MAX sadece 199 TL,

2001-2006 model Ford Transit 219 TL, 2003-2011 model Transit Connect sadece 249 TL,

2006-2011 model Ford Transit araçlar ise 299 TL’den başlayan fiyatlarla Ford Eko Servis menüsünden faydalanabilirsiniz.

Uzman ellerden servis-onarım hizmeti, orijinal yedek parça güvencesi, Eko Servis menüsüne özel sabit fiyat avantajı ve 25 nokta kontrolü Ford yetkili servislerinde sizi bekliyor. Acele edin, bu fırsatı kaçırmayın! Kampanyanın kapsadığı hizmetler:

  • Motor yağı
  • Yağ filtresi
  • Hava filtresi
  • Karter tapa
  • İşçilik

Otomobil servis ilanı için tıklayın.

Ticari araç servis ilanı için tıklayın.

Servis randevusu almak için tıklayınız.

Eko Servis menüleri araç satış tarihine göre 4 yaş ve üstü araçları kapsar. Eko Servis menü faydası alabilecek araçlar model yıl, motor ve yakıt tipine göre Ford Otosan tarafından belirlenerek sisteme tanımlanmıştır. Eko Servis menüsü tanımlı olan araçları kapsamakta olup, sisteme tanımlı olmayan araçlarda Eko Servis menü fiyatı geçerli değildir. Eko Servis menüsü ile birlikte aracınızın 25 noktasında kontroller sağlanacak ve tanımlı olan fiyat sabit olup başka kampanya ve indirimler ile birlikte kullanılamaz. Eko Servis menüleri Ford Otosan tarafından düzenlenmiş olup Ford Otosan ve Ford yetkili servislerimiz ile ortaklaşa uygulanmaktadır. Motor yağı, yağ filtresi, hava filtresi, karter tapa ve işçiliği kapsamaktadır ve menü dışında talep edilen yedek parçalar ve işçilikler ayrıca faturaya eklenerek mevcut fiyatlarından fatura edilebilecektir. Eko Servis menüleri 31 Aralık 2014 tarihine kadar uygulanmakta ve katılan Ford yetkili servislerinde geçerlidir. Eko Servis periyodik bakım değildir. Standart garanti ve Ford Güvence kapsamındaki araçlar Eko Servis menüsünden faydalanamaz. Transit araçlarda Eko Servis menü fiyatları aracın motor tipine göre değişkenlik göstermektedir. KDV dahildir.

Keyfinizi katlayacak Ford Servis fırsatı!

Keyfinizi katlayacak Ford Servis fırsatı!

Ford Servis’te otomobil ve ticari araçlarda kat kat indirim fırsatı sizleri bekliyor!

Detaylı bilgi için tıklayın.

 

FordİkinciEl

2. El Araçta Garanti mi Arıyorsunuz?

Seçiminizi, ekspertizi yapılmış, garantili Ford İkinci El araçlar arasından yapın, içiniz rahat etsin! Üstelik 2.el araçlarda kullanacağınız Ford Finans kredilerinde çok cazip faiz oranları sizleri bekliyor!
 

Boya Kaporta'da %18 İndirim

Siz de Ford Cargo’nuzu 31 Aralık 2014'e kadar yetkili servislere getirin, Boya Kaporta işlemlerinde %18 indirimden yararlanın. Üstelik orijinal yedek parça kullanımıyla aracınız değerini kaybetmesin.

Hemen bir Ford Trucks yetkili servisine gelin, Boya Kaporta girişlerinde 5000 TL ve üzeri harcamalarda 1000 TL HEDİYE ÇEKİ’ne ek olarak Mekanik ve/veya Boya Kaporta girişlerinde yapılacak 1500 TL ve üzeri tüm harcamalarda YELEK HEDİYESİ fırsatını kaçırmayın. Aracınızı yetkili servislere teslim edin, içiniz rahat etsin.


 

 

Ford Trucks yetkili servislerinde yapılacak boya kaporta işlemlerinde geçerlidir. Orjinal parçalarda yapılan harcamalara indirim uygulanır. Kampanya, tüm Ford Cargo araçları kapsar. Ford Binek, Connect, Ranger, Transit minibüs, pick-up Van kamyonet araçlar dahil değildir. Başka kampanyalarla birliştirilemez ve periyodik bakım, mekanik onarım, yol yardım işlemlerinde geçerli değildir. Kampanya 31 Aralık 2014'e kadar geçerlidir. Ford Otosan indirimi sadece araca takılan orjinal yedek parça ürünlerinde geçerli olacaktır. Ford Otosan, program süresince indirim oranlarını değiştirme ve programı iptal etme hakkını saklı tutar.

Ford Ticari Ailesi, ailenize hediye taşıyor!

Ford Ticari Ailesi ile benzersiz bir deneyim yaşayarak 6 – 30 Haziran tarihleri arasındaki araç alımlarında; babaya isminin yazılı olduğu takımının futbol forması, çocuğa 1 adet bisiklet ve anneye Arçelik’ten 200TL değerinde hediye çekinin hediye edildiği kampanyamız sona ermiştir. İlginize teşekkür ederiz!

Asil ve yedek talihlilerin listesini görmek için tıklayınız.

Ford Cargo Servis Kampanyası

Kamyon dolusu indirim Ford Trucks Yetkili Servislerinde!

Ford Cargo aracınızı yetkili servise getirin, her gelişinizde harcama oranınıza göre % 30’a varan indirimler kazanın! Üstelik orijinal yedek parça kullanımıyla aracınız değerinden kaybetmesin.
 
Hemen bir Ford Trucks Yetkili Servisine gelin, hem harcadıkça kazanın hem de uzman ve güvenilir servis hizmetinden faydalanın.
 
Detaylı bilgi için Ford Direkt Hattı 444 3673 (444 FORD)'u arayın.
 
 
Ford Trucks yetkili servislerinde yapılacak periyodik bakım, mekanik onarım, yol yardım tipindeki işlerde geçerlidir. Orjinal parçalarda yapılan harcamalara göre indirim uygulanır. Kampanya, tüm Ford Cargo araçları kapsar. Ford Binek, Connect, Ranger, Transit minibüs, pick-up Van kamyonet araçlar dahil değildir. Başka kampanyalarla birleştirilemez ve boya kaporta işlemlerinde geçerli değildir. Kampanya 18 Mart 2014 ile 31 Aralık 2014 tarihleri arasında geçerlidir. Ford Otosan indirimi sadece araca takılan orjinal yedek parça ürünlerinde geçerli olacaktır. Ford Otosan, program süresince indirim oranlarını ve skalalarını değiştirme ve programı iptal etme hakkını saklı tutar.