Ford Güncel Kampanyalar

Ford’un en güncel otomobil, binek araç, ticari araç ve araba kampanyalarına göz atın. İndirim, kredi ve faiz avantajlarından yararlanın!

Binek Kampanyaları

Ford Binek araçlarda aralık ayı fırsatları!

Ford Binek araçlarda aralık ayı fırsatları!

Ford Fiesta'da Elektronik Denge Programı ve Yokuş Kalkış Destek Sistemi artık standart!

 

Sürüş güvenliği ve konforu bir araya getiren Ford binek araçlara aylık 786 TL taksitle sahip olma fırsatını kaçırmayın. Üstelik Fiesta Titanium modellerde X paketi aralık ayı boyunca ücretsiz!

X paket (Titanium) içeriği aşağıdaki gibidir:

• Karartılmış arka camlar
• Otomatik kararan iç dikiz aynası
• Otomatik yanan farlar
• Yağmur sensörü
• Hız Kontrol Sistemi

Acele edin, bu fırsatı kaçırmayın.

 

Belirtilen aylık %0,94 kampanya faizi, Fiesta Titanium 5K 1.4i 96 PS modelinde 17.880 TL peşinatla, gerçek kişilerin bireysel amaçlı araç alımlarının konu olduğu 29.000TL tutarlı ve 48 ay vadeli FordFinans kredilerinde geçerlidir. Belirtilen faiz oranına karşılık gelen aylık taksit tutarı 786TL'dir. Bu kredi tutarı,taksit tutarı ve vade için; bir kereye mahsus ve peşin olarak tahsil edilen 152,25TL dosya masrafı ve vergiler dahil edildiğinde FordFinans kredisinin aylık toplam maliyet oranı %1,16, yıllık toplam maliyet oranı %13,92 olmaktadır.

Hayalinizdeki Ford'u oluşturun, indiriminizi kazanın!

C-MAX ve B-MAX aracınızı oluşturun; size özel indirim kazanın!

Hayalinizdeki Ford’a açılan kapı ford.com.tr artık çok daha şık, çok daha kullanışlı! Yenilenen web sitemizi, yepyeni bir kampanyayla kutlamaya ne dersiniz?

Sitemizin en eğlenceli ve interaktif bölümü olan “Ford’unuzu Oluşturun”; C-MAX ve B-MAX araçlarını oluşturan ziyaretçilerimize sürpriz indirimler sunuyor.

Siz de aracınızı oluşturun, size en uygun araç kombinasyonunu yaratın; C-MAX ve B-MAX araç alımlarında indirim kazanın.

C-MAX ve B-MAX aracınızı oluşturmak için tıklayın.

*5 Ağustos - 31 Aralık tarihleri arasında geçerli olan kampanyamızda bahsi geçen indirim tavsiye edilen anahtar teslim fiyatı üzerinden yapılmaktadır ve diğer kişiye özel indirimlerle birleştirilemez, araç ruhsatının form dolduran kişiye düzenlenmesi gerekmektedir.

Ticari Kampanyaları

Ford Ticari araçlarda aralık ayı fırsatları!

Ford Ticari araçlarda aralık ayı fırsatları!

Ekonomide sınıfına ders veriyor.

Yeni Ford Tourneo Courier yakıt tüketiminde de rakip tanımıyor, tasarrufta sınıfına adeta ders veriyor. Siz de Yeni Tourneo Courier'in direksiyonuna geçin, 24.000 TL'ye 24 ay %0 faiz fırsatıyla ticarette öne geçin.

 
 
 

Model Kredi Fırsatı
Transit Custom & Tourneo Custom 30.000TL / 24 ay / 0% faiz
Transit/Ranger/Connect/Yeni Connect 18.000TL / 18 ay / 0% faiz
Transit Courier & Tourneo Courier 24.000TL / 24 ay / 0% faiz
Yeni Transit 24.000TL / 24 ay / 0% faiz

 
 
 
 
 
 
 
 

 
 
 

Kasım ayı Ticari Satış Kampanyası ilanını indirmek için tıklayınız!

 

 

Tourneo ve Transit Courier için belirtilen aylık %0 kampanya faizi, tüzel kişilerin ticari amaçlı araç alımlarının konu olduğu 24.000TL tutarlı ve 24 ay vadeli FordFinans kredilerinde geçerlidir. Belirtilen faiz oranına karşılık gelen aylık taksit tutarı 1.000TL'dir. Bu kredi tutarı,taksit tutarı ve vade için; bir kereye mahsus ve peşin olarak tahsil edilen 630TL dosya masrafı ve vergiler dahil edildiğinde FordFinans kredisinin aylık toplam maliyet oranı %0,22, yıllık toplam maliyet oranı %2,64 olmaktadır.
Tourneo ve Transit Custom için belirtilen aylık %0 kampanya faizi, tüzel kişilerin ticari amaçlı araç alımlarının konu olduğu 30.000TL tutarlı ve 24 ay vadeli FordFinans kredilerinde geçerlidir. Belirtilen faiz oranına karşılık gelen aylık taksit tutarı 1.250TL'dir. Bu kredi tutarı,taksit tutarı ve vade için; bir kereye mahsus ve peşin olarak tahsil edilen 630TL dosya masrafı ve vergiler dahil edildiğinde FordFinans kredisinin aylık toplam maliyet oranı %0,18, yıllık toplam maliyet oranı %2,16 olmaktadır.
Transit, Connect ve Ranger için belirtilen aylık %0 kampanya faizi, tüzel kişilerin ticari amaçlı araç alımlarının konu olduğu 18.000TL tutarlı ve 18 ay vadeli FordFinans kredilerinde geçerlidir. Belirtilen faiz oranına karşılık gelen aylık taksit tutarı 1.000TL'dir. Bu kredi tutarı,taksit tutarı ve vade için; bir kereye mahsus ve peşin olarak tahsil edilen 630TL dosya masrafı ve vergiler dahil edildiğinde FordFinans kredisinin aylık toplam maliyet oranı %0,40, yıllık toplam maliyet oranı %4,80 olmaktadır.
Yarım asrın tecrübesi, yarının teknolojisi...

Yarım asrın tecrübesi, yarının teknolojisi...

Yarım asrın tecrübesi, yarının teknolojisi...
İşte Yeni Ford Transit ailesi!

 

 

Yeni Ford Transit ailesi 24.000 TL, 24 ay taksit ve %0 faiz fırsatıyla karşınızda. Şimdi bir Ford Ticari araç almanın tam zamanı. Yüksek hacmi, üstün yakıt ekonomisiyle Yeni Ford Transit van... Eşsiz konforu ve güvenliğiyle Yeni Ford Transit minibüs... Dünyanın yükünü taşıyacak gücü ve sağlamlığıyla Yeni Ford Transit kamyonet... 55 yıllık tecrübeyle Ford Otosan Gölcük Fabrikası'nda üretilmiş, geleceğin teknolojileriyle donatılmış Yeni Ford Transit Ailesi emrinizde. Şimdi efsane olma sırası sizde.

 

 

> Üstün Yakıt Ekonomisi
> Ford SYNC® Sesli Mesaj Okuma
> Adaptif Hız Kontrol Sistemi
> Şerit Takip Sistemi
> Isıtmalı Ön Cam
> Geri Görüş Kamerası

 

Kasım ayı Transit Satış Kampanyası ilanını indirmek için tıklayınız!

 

Belirtilen aylık %0 kampanya faizi, tüzel kişilerin ticari amaçlı araç alımlarının konu olduğu 24.000TL tutarlı ve 24 ay vadeli FordFinans kredilerinde geçerlidir. Belirtilen faiz oranına karşılık gelen aylık taksit tutarı 1.000TL'dir. Bu kredi tutarı,taksit tutarı ve vade için; bir kereye mahsus ve peşin olarak tahsil edilen 630TL dosya masrafı ve vergiler dahil edildiğinde FordFinans kredisinin aylık toplam maliyet oranı %0,22, yıllık toplam maliyet oranı %2,64 olmaktadır.

Servis Kampanyaları

Kış geliyorum demeden önce Ford Servis'e gelin!

Kış geliyorum demeden önce Ford Servis’e gelin!

31 Aralık’a kadar Ford Servis’e gelip ücretsiz kış kontrolünüzü yaptırın, zorlu kış şartlarında güvenle yol alın.
Üstelik kış kontrolü kampanyasıyla birlikte Eko Servis kampanyası ve 1999-2010 arasında satılan 4 yaş üstü binek araçlarda yaşının 5 katı, Connect ve Transit’lerdeyse yaşının 4 katı indirim kampanyasından yararlanabilirsiniz.
FORD SERVİS
- Ücretsiz 101 nokta kış kontrolü
- KDV dahil 45 TL’den başlayan Motorcraft silecekler
- KDV dahil 165 TL’den başlayan FordCalcium akü
- KDV dahil 109 TL ve üzeri alışverişlerde kışlık oto bakım seti hediye
- Anlaşmalı kredi kartlarına taksit fırsatı


Kampanya tüm binek, orta ve hafif ticari Ford marka araçları kapsamaktadır (Cargo hariç). Kışlık oto bakım seti, alışveriş tutarına göre araç başına 1 adet verilebilir ve stoklarla sınırlıdır.
*Yaşın 4 katı Connect ve Transit araçları kapsar. Azami indirim %24’tür. Yaşın 5 katı binek araçları kapsar ve azami indirim %35’tir. Yaşın 4 katı ve yaşın 5 katı kampanyası 1999 - 2010 yılları arasında satılan sadece binek, Connect ve Transit araçları kapsamaktadır. Eko servis kampanyası standart garanti ve ek garantisi bitmiş olan ve sadece sisteme tanımlı araçları kapsamaktadır. Kampanyaya katılan servislerde geçerlidir.
Eko Servis Kampanyası

Ford Servis’te usta işi fiks menüler, ekonomik fiyatlar...

4 yaş ve üzeri otomobillerinize ve ticari araçlarınıza özel cazip fırsatlar Ford Eko Servis menüsünde!

2004-2008 model Ford Fiesta & Fusion, 2005-2011 model Focus & C-MAX sadece 199 TL,

2001-2006 model Ford Transit 219 TL, 2003-2011 model Transit Connect sadece 249 TL,

2006-2011 model Ford Transit araçlar ise 299 TL’den başlayan fiyatlarla Ford Eko Servis menüsünden faydalanabilirsiniz.

Uzman ellerden servis-onarım hizmeti, orijinal yedek parça güvencesi, Eko Servis menüsüne özel sabit fiyat avantajı ve 25 nokta kontrolü Ford yetkili servislerinde sizi bekliyor. Acele edin, bu fırsatı kaçırmayın! Kampanyanın kapsadığı hizmetler:

 • Motor yağı
 • Yağ filtresi
 • Hava filtresi
 • Karter tapa
 • İşçilik

Otomobil servis ilanı için tıklayın.

Ticari araç servis ilanı için tıklayın.

Cargo servis ilanı için tıklayın.

Servis randevusu almak için tıklayınız.

Eko Servis menüleri araç satış tarihine göre 4 yaş ve üstü araçları kapsar. Eko Servis menü faydası alabilecek araçlar model yıl, motor ve yakıt tipine göre Ford Otosan tarafından belirlenerek sisteme tanımlanmıştır. Eko Servis menüsü tanımlı olan araçları kapsamakta olup, sisteme tanımlı olmayan araçlarda Eko Servis menü fiyatı geçerli değildir. Eko Servis menüsü ile birlikte aracınızın 25 noktasında kontroller sağlanacak ve tanımlı olan fiyat sabit olup başka kampanya ve indirimler ile birlikte kullanılamaz. Eko Servis menüleri Ford Otosan tarafından düzenlenmiş olup Ford Otosan ve Ford yetkili servislerimiz ile ortaklaşa uygulanmaktadır. Motor yağı, yağ filtresi, hava filtresi, karter tapa ve işçiliği kapsamaktadır ve menü dışında talep edilen yedek parçalar ve işçilikler ayrıca faturaya eklenerek mevcut fiyatlarından fatura edilebilecektir. Eko Servis menüleri 31 Aralık 2014 tarihine kadar uygulanmakta ve katılan Ford yetkili servislerinde geçerlidir. Eko Servis periyodik bakım değildir. Standart garanti ve Ford Güvence kapsamındaki araçlar Eko Servis menüsünden faydalanamaz. Transit araçlarda Eko Servis menü fiyatları aracın motor tipine göre değişkenlik göstermektedir. KDV dahildir.

Keyfinizi katlayacak Ford Servis fırsatı!

Şimdi ve yıl sonuna kadar Ford’unuz hep yeni kalsın diye 2010 ve öncesi modellerde, periyodik bakım ve mekanik onarımda, otomobillere 5 kat, ticari araçlara 4 kat indirim bizden hediye. Üstelik anlaşmalı kredi kartlarına taksit fırsatıyla.

Siz de Ford Servis’e gelin, bu benzersiz indirimi kaçırmayın!

İşte kampanya detayları;

Otomobillerde

 • 2007 yılı ve öncesi alınanlara: %35 indirim!
 • 2008 yılında alınanlara: %30 indirim!
 • 2009 yılında alınanlara: %25 indirim!
 • 2010 yılında alınanlara: %20 indirim!

Ticari araçlarda

 • 2008 yılı ve öncesi alınanlara: %24 indirim!
 • 2009 yılında alınanlara: %20 indirim!
 • 2010 yılında alınanlara: %16 indirim!

Detaylı bilgi için Ford Direkt Hattı 444 3673 (444 FORD)’u arayın.

Kampanya, Ford yetkili servislerinde yapılacak periyodik bakım, mekanik onarım, aksesaurlar, FordStil alımları ve mekanik işçiliklerde geçerlidir. Faturanın dip toplamından aracın yaşına göre indirim oranı uygulanır. Kampanya, satış tarihi 01.01.1999 - 31.12.2010 arasında olan Ford binek ve Ticari araçları kapsar. (Lastikler kampanya indirimine dahil değildir. Başka kampanyalarla birliştirilemez ve Kaporta işlemlerinde geçerli değildir.)

Binek araçlarda uygulanacak indirim oranı 2010 yılı satış tarihli araçlarda %20, 2009 yılı satış tarihli araçlarda %25, 2008 yılı satış tarihli araçlarda %30, 1999-2007 yılı arası satış tarihli araçlarda ise %35’tür. İndirim oranı max.%35’i geçemez. Kampanya 31 Aralık 2014 tarihine kadar geçerlidir.

Ticari araçlarda uygulanacak kampanya, satış tarihi 01.01.1999 - 31.12.2010 arasında olan Ford Transıt Connect ve Transit araçları kapsar. Ranger ve Cargo araçlar dahil değildir. (Lastikler kampanya indirimine dahil değildir. Başka kampanyalarla birliştirilemez ve Kaporta işlemlerinde geçerli değildir.) Kampanyada ticari araçlarda uygulanacak indirim oranı 2010 yılı satış tarihli araçlarda %16, 2009 yılı satış tarihli araçlarda %20, 1999-2008 yılı arası satış tarihli araçlarda ise %24’tür. İndirim oranı max.%24’ü geçemez. Kampanya 31 Aralık 2014 tarihine kadar geçerlidir.

FordİkinciEl

2. El Araçta Garanti mi Arıyorsunuz?

Seçiminizi, ekspertizi yapılmış, garantili Ford İkinci El araçlar arasından yapın, içiniz rahat etsin! Üstelik 2.el araçlarda kullanacağınız Ford Finans kredilerinde çok cazip faiz oranları sizleri bekliyor!
 

Boya Kaporta'da %18 İndirim

Siz de Ford Cargo’nuzu 31 Aralık 2014'e kadar yetkili servislere getirin, Boya Kaporta işlemlerinde %18 indirimden yararlanın. Üstelik orijinal yedek parça kullanımıyla aracınız değerini kaybetmesin.

Hemen bir Ford Trucks yetkili servisine gelin, Boya Kaporta girişlerinde 5000 TL ve üzeri harcamalarda 1000 TL HEDİYE ÇEKİ’ne ek olarak Mekanik ve/veya Boya Kaporta girişlerinde yapılacak 1500 TL ve üzeri tüm harcamalarda YELEK HEDİYESİ fırsatını kaçırmayın. Aracınızı yetkili servislere teslim edin, içiniz rahat etsin.


 

 Boya Kaporta kampanyasına ait ilanı görmek için tıklayın.

 

Ford Trucks yetkili servislerinde yapılacak boya kaporta işlemlerinde geçerlidir. Orjinal parçalarda yapılan harcamalara indirim uygulanır. Kampanya, tüm Ford Cargo araçları kapsar. Ford Binek, Connect, Ranger, Transit minibüs, pick-up Van kamyonet araçlar dahil değildir. Başka kampanyalarla birliştirilemez ve periyodik bakım, mekanik onarım, yol yardım işlemlerinde geçerli değildir. Kampanya 31 Aralık 2014'e kadar geçerlidir. Ford Otosan indirimi sadece araca takılan orjinal yedek parça ürünlerinde geçerli olacaktır. Ford Otosan, program süresince indirim oranlarını değiştirme ve programı iptal etme hakkını saklı tutar.