Ford Güncel Kampanyalar

Ford’un en güncel otomobil, binek araç, ticari araç ve araba kampanyalarına göz atın. İndirim, kredi ve faiz avantajlarından yararlanın!

Binek Kampanyaları

Ford Binek araçlarda ocak ayı fırsatları!

Ford Binek araçlarda ocak ayı fırsatları!

Teknolojide en iyi hamle...

 

Kaliteli Tasarım Fiyat Listesi

 

Yeni Ford Mondeo**, teknolojisiyle geride, fiyatıyla gölgede bırakıyor. Yeni Ford Mondeo Titanium**'un yepyeni teknolojileriyle 40.000 TL***, 20 ay vade ve %0,66* faizle tanışabilirsiniz.

Acele edin, hemen bir Ford yetkili satıcısına uğrayın!

  

* Belirtilen aylık %0,66 kampanya faizi, gerçek kişilerin bireysel amaçlı araç alımlarının konu olduğu 40.000 TL tutarlı ve 20 ay vadeli FordFinans kredilerinde geçerlidir. Belirtilen faiz oranına karşılık gelen aylık taksit tutarı 2.170 TL'dir. Bu kredi tutarı, taksit tutarı ve vade için; bir kereye mahsus ve peşin olarak tahsil edilen 210 TL dosya masrafı ve vergiler dahil edildiğinde FordFinans kredisinin aylık toplam maliyet oranı %0,8842; yıllık toplam maliyet oranı %10,6098 olmaktadır.

** Yeni Mondeo Style araçlarda kredi kampanyası bulunmamaktadır.

*** Belirtilen fiyatlar kampanyaya dahil olan yetkili bayilerdeki azami kampanyalı fiyatlardır. Bayiler, kendi takdir hakları çerçevesinde ilave indirim uygulayabilirler.

Ticari Kampanyaları

50. Yıl Transit

Ford Ticari Ailesi kaçırılmayacak fırsatlar sunuyor.

Türkiye'nin ticari gücü Ford Ticari Ailesi ve Ford Ranger ocak ayına özel 20.000 TL, 20 ay, %0 faiz avantajı ile Ford Yetkili Satıcılarında!

Bilgi almak için hemen tıklayın.

 
 

* Belirtilen aylık %0 kampanya faizi, tüzel kişilerin ticari amaçlı araç alımlarının konu olduğu 20.000 TL tutarlı ve 20 ay vadeli FordFinans kredilerinde geçerlidir. Belirtilen faiz oranına karşılık gelen aylık taksit tutarı 1.000 TL'dir. Bu kredi tutarı, taksit tutarı ve vade için; bir kereye mahsus ve peşin olarak tahsil edilen 630 TL dosya masrafı ve vergiler dahil edildiğinde FordFinans kredisinin aylık toplam maliyet oranı %0,3283; yıllık toplam maliyet oranı %3,9392 olmaktadır.

Ticarette tek rakibi kendisi.

Ford Tourneo Courier, şimdi +1 yıl Ford Güvence hediyeli!

YENİ FORD TOURNEO COURIER

Sınıfında lider yakıt ekonomisi, dinamik tasarımı ve SYNC Sesli Mesaj Okuma gibi akıllı teknolojileriyle Yeni Ford Tourneo Courier, sınıfındaki tüm rakiplerini solluyor, sadece kendisiyle yarışıyor. Siz de Ford yetkili satıcısına gelip, Yeni Ford Tourneo Courier'nin direksiyonuna geçin, öne geçin.

Üstelik şimdi Transit&Tourneo Courier, 3 Yıl / 100.000 km garanti süresine ek 1 yıl Ford Güvence hediyeli!*

> Sınıfında Lider Yakıt Ekonomisi

> SYNC Sesli Mesaj Okuma

> Geri Görüş Kamerası

> Dijital Klima

> 5" Türkçe Navigasyon

> Yağmur Sensörü**

Acele edin, hemen bir Ford yetkili satıcısına gelin, bu fırsatı kaçırmayın!

* Belirtilen kampanya 1 Ağustos 2015 - 31 Ocak 2016 tarihleri arasında yeni Tourneo & Transit Courier satın alan müşterilerimiz için standart garantisi 3 yıl / 100.000 km olan mevcut garanti süresine ek olarak 12 ay Müşteri Katkılı Ford Güvence hediye ederek, toplamda 4 yıl / 100.000 km boyunca garanti süresinin devam etmesini sağlamaktadır.

** Belirtilen bazı özellikler Yeni Ford Tourneo Courier modellerinde opsiyonel olarak sunulmaktadır. Tourneo Courier, 1.5L TDCi motoru, Otomatik Start/Stop Sistemi ve 100 km/s hız sınırlayıcısı ile 100 km'de ortalama 37L yakıt tüketmektedir.

Ford Tourneo Connect

Takas desteği bizden, yenilenmek sizden!

Ford Tourneo Connect, hem işiniz hem aileniz için benzersiz bir konfor sunarken teknolojik özellikleriyle de fark yaratıyor. SYNC Türkçe Sesli Kontrol Sistemi ile hayatınızı kolaylaştıran Ford Tourneo Connect, Geri Görüş Kamerası ve Aktif Şehir İçi Güvenlik Sistemi ile bütün yolculuklarınızı güvenli hale getiriyor. Panoramik Cam Tavan ve Çift Bölgeli İklim Kontrollü Otomatik Klima ile de konforu ayağınıza getiriyor.

Dayanıklı, pratik, güvenilir Ford Transit Connect de işinizi kolaylaştırmak için tasarlandı. Daha geniş iç hacim ve üstün yakıt ekonomisi ile Ford Transit Connect Van modelleri ihtiyaçlarınıza hizmet etmek için geliyor.

Benzersiz özellikleriyle Ford Tourneo Connect Kombi ve Ford Transit Connect Van modelleri, aracını yenilemek isteyen tüm araç sahiplerine özel 4.000 TL takas desteği* ile sizleri bekliyor.

 

 

 

* Kampanyamız 7 Kasım – 31 Aralık tarihleri arasında geçerli olup, diğer kişiye özel indirimlerle birleştirilemez.

 

Servis Kampanyaları

Ücretsiz Kış Servisi

Ford Servis'e gelin, kışa hazır girin.

1 Ekim-31 Aralık 2015 tarihleri arasında Ford Servis'e gelin, Ford'unuzu birbirinden cazip fırsatlarla kışa hazırlayın.

  • Ücretsiz kış kontrolü
  • Lastik alımında, lastik başına 20 TL hediye çeki
  • 239 TL'den başlayan fiyatlarla EkoServis
  • 239 TL ve üzeri işlemlerde kışlık oto bakım seti hediye
  • Ford LifeCard'lı işlemlerde %25'e varan indirimler
  • 45 TL'den başlayan fiyatlarla silecekler
  • 205 TL'den başlayan fiyatlarla Ford Calsium akü

* Lastik alımında 20 TL hediye çeki Bridgestone, Lassa ve Pirelli lastiklerinde geçerlidir.

Kampanya Cargo hariç tüm binek, orta ve hafif ticari araçları kapsamaktadır. Lastik alımında lastik başına KDV dahil 20 TL hediye çeki, anlaşmalı Bridgestone, Lassa ve Pirelli lastiklerinde geçerlidir. Her araç 1 defa ve maksimum 6 lastik alımında hediye çeki kazanabilir. Lastik alımındaki 20 TL hediye çeki lastik alımından sonraki ay sisteme araç bazında tanımlanacak ve Ford yetkili servislerinde yapılacak mekanik işlemler, aksesuar ve FordStil alımlarında geçerli olacaktır. Ford LifeCard ile araç yaşına göre maksimum %25'e kadar indirim uygulanmaktadır. EkoServis ekonomik fiyatlı menüler sisteme tanımlı 4 yaş ve üstü Fiesta, Focus, C-MAX, Transit Connect ve Transit araçlarda geçerlidir. Hediye kışlık oto bakım seti KDV dahil 239 TL ve üstü alışverişlerde, kampanya süresince araç başına 1 adet verilebilir ve stoklarla sınırlıdır. Kampanya, katılan Ford yetkili servislerinde geçerli ve tavsiye edilen kampanyalı fiyatlardır.

Eko Servis Kampanyası

Ford Servis'te usta işi fiks menüler, ekonomik fiyatlar...

4 yaş ve üzeri otomobillerinize, ticari ve ağır ticari araçlarınıza özel cazip fırsatlar Ford Eko Servis menüsünde!

Binek*


4 yaş ve üzeri Fiesta, Fusion, Focus ve C-MAX araçlarınıza özel 239 TL'den başlayan fiyatlar Eko Servis menülerinde! Uzman ellerden bakım-onarım hizmeti, orijinal yedek parça güvencesi, Eko Servis menüsüne özel fiyat avantajı ve %25'e varan indirimler Ford yetkili servislerinde sizleri bekliyor! 

Ticari**


4 yaş ve üzeri Ford Transit ve Transit Connect araçlara özel 239 TL'den başlayan fiyatlar Eko Servis menülerinde! Uzman ellerden bakım-onarım hizmeti, orijinal yedek parça güvencesi, Eko Servis menüsüne özel fiyat avantajı ve %25'e varan indirimler Ford yetkili servislerinde sizleri bekliyor! 

 

 

Servis randevusu almak için tıklayınız.

 

 

* Eko Servis menüleri araç satış tarihine göre 4 yaş ve üstü araçları kapsar. Eko Servis menü faydası alabilecek araçlar model yılı, motor ve yakıt tipine göre Ford Otosan tarafından belirlenerek sisteme tanımlanmıştır. Eko Servis menüsü tanımlı olan araçları kapsamakta olup, sisteme tanımlı olmayan araçlarda Eko Servis menü fiyatı geçerli değildir. Eko Servis menüsü ile birlikte aracınızın 25 noktasında kontroller sağlanacak ve tanımlı olan fiyat sabit olup başka kampanya ve indirimler ile birlikte kullanılamaz. Eko Servis menüleri Ford Otosan tarafından düzenlenmiş olup Ford Otosan ve Ford yetkili servislerimiz ile ortaklaşa uygulanmaktadır. Motor yağı, yağ filtresi, hava filtresi, karter tapa ve işçiliği kapsamaktadır ve menü dışında talep edilen yedek parçalar ve işçilikler ayrıca faturaya eklenerek mevcut fiyatlarından fatura edilebilecektir. Eko Servis menüleri 31 Aralık 2016 tarihine kadar uygulanmakta ve katılan Ford yetkili servislerinde geçerlidir. Eko Servis periyodik bakım değildir. Standart garanti ve Ford Güvence kapsamındaki araçlar Eko Servis menüsünden faydalanamaz.

** Transit araçlarda Eko Servis menü fiyatları aracın motor tipine göre değişkenlik göstermektedir. KDV dahildir.

*** Belirtilen fiyatlar kampanyaya dahil olan yetkili servislerdeki azami kampanyalı fiyatlardır, servisler kendi takdir hakları çerçevesinde ilave indirim uygulayabilirler.

Keyfinizi katlayacak Ford Servis fırsatı!

Şimdi ve yıl sonuna kadar ruhsat sahibi şirket olan tüzel müşterilerimizinin Ford’u hep yeni kalsın diye 2012 ve öncesi modellerde, periyodik bakım ve mekanik onarımda, otomobil ve Transit, Transit Connect araçlarda indirim bizden hediye. Üstelik anlaşmalı kredi kartlarına taksit fırsatıyla.

Siz de Ford Servis’e gelin, bu benzersiz indirimi kaçırmayın!

İşte kampanya detayları;

 

Otomobil ve Ticari Araçlarda*

• 2010 yılı ve öncesi alınanlara: %25 indirim!

• 2011 yılında alınanlara: %20 indirim!

• 2012 yılında alınanlara: %15 indirim!

Servis randevusu almak için tıklayın.

Detaylı bilgi için Ford Direkt Hattı 444 3673 (444 FORD)’u arayın.

Kampanya, Ford yetkili servislerinde yapılacak periyodik bakım, mekanik onarım, aksesuvarlar, FordStil alımları ve mekanik işçiliklerde geçerlidir. Faturanın dip toplamından aracın yaşına göre indirim oranı uygulanır. Kampanya, satış tarihi 31.12.2012 öncesinde olan Ford binek ve ticari araçları kapsar. (Lastikler kampanya indirimine dahil değildir. Başka kampanyalarla birleştirilemez ve kaporta işlemlerinde geçerli değildir.)

Otomobil ve ticari araçlarda uygulanacak indirim oranı 2012 yılı satış tarihli araçlarda %15, 2011 yılı satış tarihli araçlarda %20, 2010 yılı ve öncesi satış tarihli araçlarda ise %25’tir. İndirim oranı max. %25’i geçemez. Kampanya 31 Aralık 2016 tarihine kadar, katılan yetkili servislerde geçerlidir.

* Ticari araçlarda uygulanacak kampanya, satış tarihi 2012 yılı öncesi olan Ford Transit Connect ve Transit araçları kapsar. Ranger ve Cargo araçlar dahil değildir. Kampanyamız tüm şirket ve tüzel kişiler için geçerlidir.

** Belirtilen fiyatlar kampanyaya dahil olan yetkili servislerdeki azami kampanyalı fiyatlardır, servisler kendi takdir hakları çerçevesinde ilave indirim uygulayabilirler.

FordİkinciEl

2. El Araçta Garanti mi Arıyorsunuz?

Seçiminizi, ekspertizi yapılmış, garantili Ford İkinci El araçlar arasından yapın, içiniz rahat etsin! Üstelik 2.el araçlarda kullanacağınız Ford Finans kredilerinde çok cazip faiz oranları sizleri bekliyor!