Ford Mavi Plan

Ford Mavi Plan

Ford Options ve Ford Değerli Alım Garantisi'nin birleşimiyle Ford C-MAX ve Ford Mondeo'ya sahip olmanın en kolay yoluyla tanışın.

< - >

Detaylı bilgi için başlıkları sağa-sola kaydırınız.

Genel Bakış

Ford müşterilerine özel Ford Options kredi ürününün tek vade, tek balon ödeme oranıyla sadeleştirilmesi ve Ford'un Değerli Alım Garantisi'nin entegre edilmesiyle Ford Mondeo, C-MAX ve Grand C-MAX modellerine sahip olmak artık daha kolay!

Araç Yenileme

Ford Mavi Plan ürününün en önemli özelliklerinden biri de müşterinin 2 yıl sonunda aracını yenilemek istemesi durumunda Ford Değerli Alım Garantisi ile ilave peşinat gerektirmeden yeni bir Ford sahibi olma fırsatı sunmasıdır.

Aşağıdaki tabloda belirtilen oranlardan 2 yıl sonunda aracını iade edebilir ve yeni Ford’unuzu keyfine sürmeye başlayabilirsiniz.

Değerli Alım Garantisi OranlarıYAKIT TİPİ
BENZİNLİDİZEL
Ford Mondeo*%75%77
Ford C-MAX ve Grand C-MAX%70%74

* Ford Mondeo 2.0L araçlar geri alım garantisi dışındadır.

- Geri alım bedelleri, aracın müşteriye fatura edildiği tarihte geçerli olan “Ford Otosan Tavsiye Edilen Kampanyalı Anahtar Teslim Fiyatı” üzerinden metalik boya ve opsiyonlar hariç olarak yukarıdaki tabloda belirtilen oranlar kullanılarak hesaplanacaktır. Satın alınan aracın üzerinde opsiyon paketlerinin bulunması durumunda (metalik boya hariç) opsiyon fiyatlarının %50’sine denk gelen tutar, geri alım bedeline ilave edilecektir.